آموزش در صنعت دیزل ژنراتور یکی از بخش های مهم و پر اهمیت هر سازمان است. صنعت دیزل ژنراتور نیز از این قاعده کلی مستثنی نبوده و نخواهد بود. فرآیند های آموزش در صنعت دیزل ژنراتور به دو بخش کارکنان داخلی و آموزش پرسنل خارج از شرکت برنامه ریزی و تدوین گشته است.

شرکت در برنامه های فعلی و متناسب با بخش فعالیت پرسنل این شرکت به صورت فصلی تدوین گشته و میگردد. این امر علاوه بر حفظ روند رو به جلو سبب افزایش کیفیت ارائه شده بخصوص در بخش های خدمات و تعمیرات گشته است. ایجاد انگیزه مضاعف جهت پیشرفت و حرکت رو به جلو در کل پرسنل و مجموعه این شرکت از دیگر اثرات مستقیم آموزش در این شرکت است.در زمینه آموزش اپراتوری دیزل ژنراتور به کارمندان و پرسنل مشتریان این شرکت فعالیت های غیر منسجم اما بسیاری داشته است. از جمله این دوره ها می توان به آموزش اپراتوری دیزل ژنراتور جهت کاربران همراه اول، ایرانسل و ستاد مدیریت بحران، پتروشیمی ها و … اشاره کرد.

دوره اپراتوری عیب یابی

دوره آموزشی تعمیرات تخصصی موتور دیزل

دوره آموزشی غیر حضوری دیزل ژنراتور

شرکت پایور دیزل آسیا در نظر دارد جهت ارتقای مهارت های شغلی و گسترش هر چه بیشتر دانش اپراتوری و عیب یابی دستگاه دیزل ژنراتور، اقدام به برگزاری سلسله کلاس های تخصصی نماید. این مجموعه با برگزاری دوره آموزشی یک روزه با همکاری اساتید مجرب و ارائه مدرک رسمی پایان دوره از طرف این شرکت طبق زمان بندی ذکر شده در هر دوره حداکثر 10 نفر شرکت کننده می پذیرد. علاقه مندان می توانند  با مراجعه به انتهای همین صفحه مشخصات خود را وارد و پیش ثبت نام کنند (در این مرحله نیاز به هیچ پرداختی نمی باشد). یک هفته قبل از برگزاری دوره آموزشی به متقاضیان زمان دوره ثبت نامی اطلاع داده شود تا در صورت آمادگی حضور در روزه برگزاری نسبت به قطعی کردن ثبت نام خود اقدام کنند و مبلغ مربوط به هر دوره آموزشی را به شماره کارت زیر واریز کنند.

آموزش اپراتوری دیزل ژنراتور

مراحل ثبت نام و حضور در دوره آموزشی :

متقاضیان عزیز در ابتدا موارد خواسته شده در فرم زیر را تکمیل کنند. اطلاع رسانی از زمان برگزاری دوره های آموزشی از طریق شماره همراه و ایمیل انجام می شود پس در صحت اطلاعات وارد شده دقت کنید.

متقاضیان به هنگام اطلاع رسانی از زمان برگزاری دوره آموزشی توسط پیامک تصویر 1- فیش واریزی 2- اسکن عکس 3- اسکن کارت ملی خود را به شماره تلگرام 09031046550 ارسال کننده تا ثبت نام آن ها قطعی شده و به هنگام حضور مدارک آن ها آماده باشد در غیر این صورت هزینه ارسال پستی به عهده متقاضی خواهد بود.

اطلاعات تکمیلی ثبت نام دوره

نشانی برگزاری دوره های آموزشی:

تهران – شهرک صنعتی پرند – بلوار صنعت – خیابان گلزار – خیابان گلگشت – خیابون پونه پلاک E10

محل شرکت پایور دیزل آسیا


فرم پیش ثبت نام :