آموزش در صنعت یکی از بخش های مهم و پر اهمیت در هر سازمان است. صنعت دیزل ژنراتور نیز از این قاعده کلی مستثنی نبوده و نخواهد بود. فرآیند های آموزش در صنعت دیزل ژنراتور به دو بخش کارکنان داخلی و آموزش پرسنل خارج از شرکت برنامه ریزی و تدوین گشته است.

متقضیان آموزش در صنعت دیزل ژنراتور معمولاً تحصیل کنندگان رشته برق و مکانیک هستند که بعد از اتمام تحصیل همچنان مهارت های لازم جهت فعالیت و و ورود به بازار کار دیزل ژنراتور را نتوانسته اند کسب کنند. این دانش فنی نیازمند گذراندن دوره های عملی و کاربردی می باشد که در دوره های ارائه شده از شرکت پایور دیزل آسیا قابل دست یابی است.

دوره های آموزشی ارائه شده از شرکت پایور دیزل آسیا با تکیه بر مدرسین تحصیل کرده و دارای چندین سال تجربه فنی در این زمینه برگزار می شوند. فراهم آوردن محیط مناسب جهت ارائه آموزش ها یکی از موارد مورد توجه این شرکت است و با کنترل تعداد نفرات شرکت کننده در هر دوره تلاش می کند بدون ایجاد ازدحام، آموزش ها در محیطی مناسب و آرام دنبال شوند. در ادامه به معرفی 4 دوره آموزشی ارائه شده از شرکت پایور دیزل آسیا می پردازیم :

دوره آموزشی اپراتوری دیزل ژنراتور
دوره آموزشی تعمیرات مکانیکی دیزل ژنراتور
پکیج دوره آموزشی دیزل ژنراتور
دوره آموزش برد کنترلر تخصصی دیزل ژنراتور

شرکت پایور دیزل آسیا در نظر دارد جهت ارتقای مهارت های شغلی و گسترش هر چه بیشتر دانش اپراتوری و عیب یابی دستگاه دیزل ژنراتور، اقدام به برگزاری سلسله کلاس های تخصصی نماید. علاقه مندان می توانند  با مراجعه به انتهای همین صفحه مشخصات خود و دوره آموزشی مد نظر را وارد و پیش ثبت نام کنند (در این مرحله نیاز به هیچ پرداختی نمی باشد). یک هفته قبل از برگزاری دوره آموزشی به متقاضیان زمان دوره ثبت نامی اطلاع داده شود تا در صورت آمادگی حضور در روزه برگزاری نسبت به قطعی کردن ثبت نام خود اقدام کنند و مبلغ مربوط به هر دوره آموزشی را به شماره کارت درج شده واریز نمایند.

آموزش اپراتوری دیزل ژنراتور

مراحل ثبت نام و حضور در دوره آموزشی :

متقاضیان عزیز در ابتدا موارد خواسته شده در فرم زیر را تکمیل کنند. اطلاع رسانی از زمان برگزاری دوره های آموزشی از طریق شماره همراه انجام می شود پس در صحت اطلاعات وارد شده دقت کنید.

متقاضیان به هنگام دریافت اطلاع از زمان برگزاری دوره آموزشی 1- فیش واریزی 2- اسکن عکس 3- اسکن کارت ملی خود را به شماره تلگرام 09352202298 ارسال کننده تا ثبت نام آن ها قطعی شده و به هنگام حضور مدارک آن ها آماده باشد در غیر این صورت هزینه ارسال پستی به عهده متقاضی خواهد بود.

اطلاعات تکمیلی ثبت نام دوره

نشانی برگزاری دوره های آموزشی:

تهران – شهرک صنعتی پرند – بلوار صنعت – خیابان گلزار – خیابان گلگشت – خیابون پونه پلاک E10

محل شرکت پایور دیزل آسیا

فرم پیش ثبت نام :